logo150

Felvételi eredmények

Kérem adja meg oktatási azonosítóját vagy a választott jeligét!

Diákolimpia röplabda

Iskolánk csapata a területi röplabda Diákolimpia megnyerésével bejutott a megyei döntőbe, ami Kecskeméten került megrendezésre. 4 iskola vívta ki a jogot a megmérettetésre: a kecskeméti Katona József Gimnázium, a szintén kecskeméti Bolyai János Gimnázium, a kiskunhalasi Szilády Áron Gimnázium és a mi iskolánk. Körmérkőzésekkel dőlt el, hogy ki lesz a megyei bajnok. Iskolánk csapata két győzelemmel és egy vereséggel a második helyen végzett. Idén volt először, hogy szettet, meccset, sőt meccseket nyertünk egy megyei döntőben. Dicséret a fiúknak! Jövőre megcélozzuk az első helyet, ami az országos döntőbe való részvételre adna lehetőséget.

Köszönjük Balázs László tanár úr felkészítő munkáját!

© 2019 PG