Munkatársaink

Vezetőség

Rokolya Csaba

igazgató

informatika

Buri Gábor Sándor

műszaki vezető

CNC szerszámgépek

Dobos László

műszaki igazgató helyettes

informatika

Gálfi Tamás Imre

kollégiumvezető

Kecskemétiné Hajdú Krisztina

nevelési igazgató helyettes

matematika

Seresné Szabó Anikó

gazdasági vezető

Tanárok

Andrási Endre János

fizika
komplex természettudomány

Andrási Endre Jánosné

könyvtáros

művészetek

Balázs Ferenc

matematika

Balázs László

11.b osztályfőnök

testnevelés

Bogácsi Csaba Mihály

4/12.CNC osztályfőnök

CNC forgácsolási ismeretek
CNC programozás
gyártáselőkészítés
pénzügyi és vállalkozói ismeretek

Bozó Beáta

9/Knyd osztályfőnök

angol nyelv
biológia
angol célnyelvi civilizáció

Csősz Beáta

12.d osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom

Darabos Andrea Gabriella

kollégiumi nevelőtanár

Erdélyi Szabolcs

testnevelés

Eszes Gergely

12.b osztályfőnök

hittan

Fazekas-Kis Szilvia

11.a osztályfőnök

angol nyelv
angol célnyelvi civilizáció
német célnyelvi civilizáció
IT szakmai angol nyelv

Fejszés-Tóth Péter

kollégiumi nevelőtanár

Fekete László Károly

gépészeti alapozó feladatok gyakorlat
szerszámgépek karbantartása gyakorlat

Harmath Zsolt

matematika
informatika
Linux alapok elmélet-gyakorlat
programozás

Havas Attila

9.i osztályfőnök

hálózatok I.
programozás
emelt ágazati informatikai ismeretek
programozás gyakorlat
hálózatok I. gyakorlat

Hódi Ágnes

IT alapok
informatika
IT alapok gyakorlat

Juhász Árpád István

kollégiumi nevelőtanár

Kálmán Gábor

kollégiumi nevelőtanár

Kiss Gábor István

11.i osztályfőnök

emelt ágazati informatikai ismeretek
programozás gyakorlat

Kovács Éva

5/13.a osztályfőnök

munkavédelem
gépészeti alapozó feladatok
foglalkoztatás II.
gépészeti anyagok
gyártástervezés és gyártásirányítás
elsősegélynyújtás gyakorlat
gyártástervezés és gyártásirányítás gyakorlat

Messzi-Szabóné Major Márta

11.d osztályfőnök

történelem angol nyelven
angol nyelv

Michnáné Szabó Lilian

angol nyelv
angol célnyelvi civilizáció
történelem angol nyelven

Palásti Ádám

német nyelv
német célnyelvi civilizáció

Pallagi Ernő Ferenc

műszaki ábrázolás
műszaki mechanika
műszaki mérés
gépészeti alapozó feladatok elmélet-gyakorlat
műszaki mérés gyakorlata

Palotás Aranka Erzsébet

magyar nyelv és irodalom

Patak Judit

angol nyelv
magyar nyelv és irodalom
foglalkoztatás I.

Pásztor Zoltán Albert

10.d osztályfőnök

programozás
irodai szoftverek
informatika
programozás gyakorlat
irodai szoftverek gyakorlat

Preisz Csaba

gépelemek
szerszámgépek karbantartása
gépészeti alapozó feladatok
műszaki mechanika
gépészeti technológiák

Preiszné Bene Mónika Melinda

testnevelés

Sárkány Tamás

forgácsolási alapismeretek
CNC programozási gyakorlat
gépészeti alapozó feladatok gyakorlat
gyártástervezés és gyártásirányítás gyakorlat
forgácsolási alapismeretek

Simó Zsuzsanna

9/Knya osztályfőnök

matematika

Süveges Zsolt Imre

9.b osztályfőnök

gépészeti technológiák
műszaki mérések
gépészeti alapozó feladatok
forgácsolási alapismeretek
gyártástervezés és gyártásirányítás
műszaki mérés gyakorlata
gépészeti alapozó feladatok gyakorlat
gyártástervezés és gyártásirányítás gyakorlat

Takács Tímea

iskolapszichológus

Tóth Levente Zsoltné

10.a osztályfőnök

német nyelv

Tóth Petra Dóra

9.a osztályfőnök

történelem német nyelven
német célnyelvi civilizáció

Tóth Tamás

szerszámgépek karbantartása gyakorlat
gépészeti alapozó feladatok gyakorlat
CNC forgácsolási ismeretek
forgácsolási alapismeretek

Tóth Tímea

12.a osztályfőnök

német nyelv
német célnyelvi civilizáció

Vas Viola

10.i osztályfőnök

angol nyelv
magyar nyelv és irodalom
IT szakmai angol nyelv

Verebné Lénárt Judit

9.d osztályfőnök

angol nyelv
IT szakmai angol nyelv

Vincze Zsolt

10.b osztályfőnök

történelem
komplex természettudomány

Zámbóné Bodor Boglárka

német nyelv
német célnyelvi civilizáció

Zólyomi-Katona Theodóra

hittan

Óraadó pedagógusok

Agg Péter András

hálózatok I. gyakorlat

Alács Gyula

testnevelés

Czakóné Kállai Ildikó

fejlesztőpedagógus

Cseklyéné Hevér Tímea

földrajz német nyelven

Csenkiné Bihal Mária Magdolna

gépírás

Födő- Vargek Eleanor Elizabeth

angol lektor

Francia Csaba

angol nyelv
IT szakmai angol nyelv

Gémesné Farkas Anikó

fejlesztőpedagógus

Kőházi Tamás

IT alapok gyakorlat
irodai szoftverek gyakorlat
hálózatok I. gyakorlat

Mindszenti László

gépészeti alapozó feladatok
gépelemek
gépészeti technológiák
műszaki mechanika
emelt ágazati gépészeti ismeretek
műszaki ábrázolás

Polgar Rosemarie

német lektor

Technikai dolgozók

Bodor László

karbantartó

Bóbis Gyöngyike

intézményi takarító

Csuka Zoltán József

karbantartási vezető

Dézsik József

karbantartó

Dézsik Józsefné

intézményi takarító

Dobos József

fűtő

Drozdik Katalin

intézményi takarító

Horváth Viktor János

portás
karbantartó

Juhász Mihály Sándor

fűtő

Kassainé Komló Ilona

iskolatitkár

Katonáné Szabó Judit

marketing asszisztens

Kiss Péter Ferenc

rendszergazda

Kovács András Jánosné

intézményi takarító

Nagy Margit

iskolatitkár

Kovács István Zoltán

gépszerelő
karbantartó

Nagyné Gulyás Zsuzsanna Margit

intézményi takarító

Mindszentiné Horváth Julianna

intézményi takarító

Tarjányi Andrásné

pénztáros

Tarjányi Mihály

kollégiumi
ügyelő karbantartó

© 2019 PG