logo150

Felvételi eredmények

Kérem adja meg oktatási azonosítóját vagy a választott jeligét!

Munkatársaink

Vezetőség

Rokolya Csaba

igazgató

informatikus mérnöktanár

Dobos László

szakirányú oktatásért felelős igazgatóhelyettes

informatika

Gálfi Tamás Imre

kollégiumvezető

Tóth Tímea

nevelési igazgatóhelyettes, 11.a osztályfőnök

német nyelv

Szabó Anikó

gazdasági vezető

Oktatók

Andrási Endre Jánosné

könyvtáros

Áron-Görög Szilvia

9/knyc osztályfőnök

gépészmérnök
informatika

Balázs László

testnevelés

Bogácsi Csaba Mihály

2/12.CNC osztályfőnök

műszaki szakoktató

Bozó Beáta

12.d osztályfőnök

angol nyelv
biológia

Csanádi Gergely

kollégiumi nevelőtanár

Csenkiné Zatykó Helga

10.c osztályfőnök

matematika

Csősz Beáta

11.d osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom

Csuka Tibor

9.d osztályfőnök

informatika

Darabos Andrea Gabriella

kollégiumi nevelőtanár

Dongó Péter

informatika

Erdélyi Szabolcs

9.b osztályfőnök

testnevelés

Fazekas-Kis Szilvia

angol nyelv
német nyelv

Fekete-Csenki Eszter

angol nyelv

Fekete László Károly

szakoktató

Grósz Erika

hittan

Gyöngyösi Csaba

fizika

Havas Attila

9.i osztályfőnök

informatika

Hódi Ágnes

számítástechnika

Juhász Árpád István

kollégiumi nevelőtanár

Kálmán Gábor

kollégiumi nevelőtanár

Kiss Gábor István

11.i osztályfőnök

informatika

Kovács Dénes

informatika

Kun Tímea

angol nyelv

Maróthy Ádám

angol nyelv
történelem

Messzi-Szabóné Major Márta

10.d osztályfőnök

angol nyelv
történelem

Michnáné Szabó Lilian

angol nyelv
történelem

Novák Olga

9/knya osztályfőnök

német nyelv

Palásti Ádám

10.a osztályfőnök

német nyelv

Pallagi Ernő Ferenc

gépészmérnök

Palotás Aranka Erzsébet

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Patak Judit

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Pásztor Zoltán Albert

10.i osztályfőnök

informatika

Preisz Csaba

gépészmérnök

Preiszné Bene Mónika Melinda

12.i osztályfőnök

testnevelés

Sárkány Tamás

gépészmérnök

Simó Zsuzsanna

12.a osztályfőnök

matematika

Süveges Zsolt Imre

5/13.a osztályfőnök

gépészmérnök

Szél Nikoletta

matematika

Szijártó Sándor

2/14.i osztályfőnök

informatika
fizika

Tóth Levente Zsoltné

9.a osztályfőnök

német nyelv

Tóth Petra Dóra

11.b osztályfőnök

történelem
német nyelv

Tóth Tamás

műszaki szakoktató

Törköly Csaba

gépészmérnök

Vas Viola

9.c osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Verebné Lénárt Judit

9/knyd osztályfőnök

angol nyelv

Vincze Zsolt

10.b osztályfőnök

történelem
földrajz

Óraadó oktatók

Alács Gyula

testnevelés

Buri Gábor Sándor

műszaki vezető

műszaki szakoktató

Czakóné Kállai Ildikó

fejlesztőpedagógus

Csenkiné Bihal Mária Magdolna

gépírás

Födő-Vargek Eleanor Elizabeth

angol lektor

Gémesné Farkas Anikó

fejlesztőpedagógus

Göcs László

informatika

Kovács Éva

gépészmérnök

Meissner Eve-Marie

német lektor

Technikai dolgozók

Bodor László

karbantartó

Bóbis Gyöngyike

intézményi takarító

Csuka Zoltán József

karbantartási vezető

Drozdik Katalin

intézményi takarító

Hegedűsné Mizsei Mónika

intézményi takarító

Horváth Viktor János

portás
karbantartó

Juhász Mihály Sándor

fűtő

Kassainé Komló Ilona

iskolatitkár

Kiss Péter Ferenc

rendszergazda

Kovács István Zoltán

gépszerelő
karbantartó

Nagy Margit Veronika

iskolatitkár

Nagyné Gulyás Zsuzsanna Margit

intézményi takarító

Ördög József

villanyszerelő
karbantartó

Szabó Judit

marketing asszisztens

Tarjányi Beáta

intézményi takarító

Tarjányi Mihály

kollégiumi ügyelő
karbantartó

Törökné Varga Julianna

intézményi takarító

Urbán Illésné

intézményi takarító

© 2019 PG