logo150

Munkatársaink

Vezetőség

Rokolya Csaba

igazgató

informatikus mérnöktanár

Buri Gábor Sándor

műszaki vezető

műszaki szakoktató

Dobos László

szakirányú oktatásért felelős igazgatóhelyettes

informatika

Gálfi Tamás Imre

kollégiumvezető

Kecskemétiné Hajdú Krisztina

nevelési igazgatóhelyettes

matematika

Szabó Anikó

gazdasági vezető

Oktatók

Andrási Endre János

fizika
komplex természettudomány

Andrási Endre Jánosné

könyvtáros

Balázs Ferenc

9.b osztályfőnök

matematika, történelem

Balázs László

testnevelés

Bogácsi Csaba Mihály

műszaki szakoktató

Bozó Beáta

10.d osztályfőnök

angol nyelv
biológia

Csenkiné Zatykó Helga

9.knyc osztályfőnök

matematika

Csősz Beáta

9.d osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom

Csuka Tibor

informatika

Darabos Andrea Gabriella

kollégiumi nevelőtanár

Erdélyi Szabolcs

testnevelés

Eszes Gergely

hittan

Fazekas-Kis Szilvia

angol nyelv
német nyelv

Fekete-Csenki Eszter

angol nyelv

Fejszés-Tóth Péter

kollégiumi nevelőtanár

Fekete László Károly

szakoktató

Havas Attila

11.i osztályfőnök

informatika

Hódi Ágnes

számítástechnika

Horváthné Zombory Katalin

angol nyelv
biológia

Juhász Árpád István

kollégiumi nevelőtanár

Kálmán Gábor

kollégiumi nevelőtanár

Kiss Gábor István

9.i osztályfőnök

informatika

Kovács Éva

5/13.a osztályfőnök

gépészmérnök

Messzi-Szabóné Major Márta

9.knyd osztályfőnök

angol nyelv
történelem

Michnáné Szabó Lilian

angol nyelv
történelem

Palásti Ádám

9.knya osztályfőnök

német nyelv

Pallagi Ernő Ferenc

gépészmérnök

Palotás Aranka Erzsébet

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Patak Judit

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Pásztor Zoltán Albert

12.d osztályfőnök

informatika

Preisz Csaba

gépészmérnök

Preiszné Bene Mónika Melinda

10.i osztályfőnök

testnevelés

Sárkány Tamás

2/12.CNC osztályfőnök

gépészmérnök

Simó Zsuzsanna

10.a osztályfőnök

matematika

Süveges Zsolt Imre

10.b osztályfőnök

gépészmérnök

Szijártó Sándor

2/14.i osztályfőnök

informatika
fizika

Takács Tímea

iskolapszichológus

Tóth Levente Zsoltné

12.a osztályfőnök

német nyelv

Tóth Petra Dóra

11.a osztályfőnök

történelem
német nyelv

Tóth Tamás

műszaki szakoktató

Tóth Tímea

9.a osztályfőnök

német nyelv

Vas Viola

12.i osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom
angol nyelv

Verebné Lénárt Judit

11.d osztályfőnök

angol nyelv

Vincze Zsolt

12.b osztályfőnök

történelem
földrajz

Zámbóné Bodor Boglárka

német nyelv

Óraadó oktatók

Agg Péter András

informatika

Alács Gyula

testnevelés

Czakóné Kállai Ildikó

fejlesztőpedagógus

Cseklyéné Hevér Tímea

német nyelv
földrajz

Csenkiné Bihal Mária Magdolna

gépírás

Födő-Vargek Eleanor Elizabeth

angol lektor

Gémesné Farkas Anikó

fejlesztőpedagógus

Kovács Dénes

informatika

Medgyes Krisztián

informatika

Meissner Eve-Marie

német lektor

Technikai dolgozók

Bodor László

karbantartó

Bóbis Gyöngyike

intézményi takarító

Brunner Beáta

intézményi takarító

Csuka Zoltán József

karbantartási vezető

Dézsik József

karbantartó

Dobos József

fűtő

Drozdik Katalin

intézményi takarító

Hegedűsné Mizsei Mónika

intézményi takarító

Horváth Viktor János

portás
karbantartó

Juhász Mihály Sándor

fűtő

Kassainé Komló Ilona

iskolatitkár

Kiss Péter Ferenc

rendszergazda

Kovács István Zoltán

gépszerelő
karbantartó

Nagy Margit Veronika

iskolatitkár

Nagyné Gulyás Zsuzsanna Margit

intézményi takarító

Szabó Judit

marketing asszisztens

Szemerédi Istvánné

intézményi takarító

Tarjányi Andrásné

pénztáros

Tarjányi Beáta

intézményi takarító

Tarjányi Mihály

kollégiumi ügyelő
karbantartó

Urbán Illésné

intézményi takarító

© 2019 PG